vrijdag 20 juli 2018
OverHorecaStreekproductenContactLeden
KalenderWandelenWandeling v/h jaarfoto's

aankomende evenementen

Contact

Waarom ons contacteren?

Wandelgemeente.be is een initatief van de VVV Toerisme Kasterlee vzw. We denken dat we op onze website reeds eens leuk en uitgebreid gamma aan wandelingen en evenementen hebben genoteerd.
Maar we zijn ook steeds op zoek naar nieuwigheden!
Heb jij nog interessante aanvullingen, een extra evenement of een opmerking of fout op de website? Laat het ons even weten, samen maken we hier een informatieve webstek!
Zie ook onze ander websites :

- www.kabouterdag.be

- www.pompoenschietenkasterlee.be

Contact

VVV Toerisme Kasterlee vzw
Markt 13
2460 Kasterlee
Belgie
info@vvvkasterlee.be
www.vvvkasterlee.be

Webmasters

Onze website heeft uiteraard een webmasters. Wil je hem rechtstreeks contacteren? Dat kan je via onderstaande coordinaten.

Tom Smets
tom@vvvkasterlee.be

 

 

Contact

Contact & Info

Infokantoor

Toerisme Kasterlee
Markt 13
2460 Kasterlee
Tel.: 014 84 85 19
Fax 014 86 89 27
toerisme@kasterlee.be

van oktober t/m april
maandag t/m vrijdag van 9 tot 12 uur
en van 13 tot 16 uur
dinsdagnamiddag gesloten
zaterdag geopend van 9 tot 14 uur

van 1 mei t/m 30 september:
maandag t/m vrijdag van 9 tot 12 uur
en van 13 tot 16 uur
dinsdagnamiddag gesloten
zaterdag, zondag en feestdagen
van 9 tot 14 uur

Bestuur VVV-Toerisme Kasterlee vzw

- Dierckx Hans voorzitter VVV Toerisme Kasterlee vzw
   hans.d@vvvkasterlee.be

- De Boeck Jean-Pierre , duo voorzitter VVV Toerisme Kasterlee vzw
  Tel. 0477 31 78 42  – jeanpierre.db@vvvkasterlee.be

- Van Doninck Nele secretaris VVV Toerisme Kasterlee vzw

- Meeus Guy, ondervoorzitter VVV Toerisme Kasterlee vzw
   guy.m@vvvkasterlee.be

- Patrick Van De Water , penningmeester VVV Toerisme Kasterlee vzw
  Tel. 0496 73 74 88  - patrick.vdw@vvvkasterlee.be

- Smets Tom , webmaster
   tom.s@vvvkasterlee.be

- Van de Water Patrick , matriaalmeester
  patrick.vdw@vvvkasterlee.be

 

Lidgelden

 

 

 

100,00 €

Erelid + u ontvangt 2 pluchen kabouters

75,00 €

hotel/camping/restaurant

50,00 €

bistro/taverne/café/frituur/snackbar/vakantiewoning/bivakhuis

25,00 €

middenstanders/vrije beroepen

10,00 €

particuliere leden

 

 

 

Enkele leden